Spolehlivá ochrana zraku při svařování - samostmívací kukla KOWAX KWX6

Chraňte svůj zrak při svařování opravdu kvalitní kuklou. Taková je např. samostmívací kukla KOWAX KWX6 s velikostí zorného pole 96 x 40 mm, která poskytuje ochranu před UV/IR zářením DIN 16. Ideální volbou je pro svařování metodami MIG/MAG CO2 a MIG/MAG Pulz, TIG DC, AC, TIG DC Pulz, TIG AC Pulz, MMA /obal.el./, svařování plasmou (PAW), řezání plasmou (PAC) a broušení.

Rychlost ztmavení je 0,06 ms. Rychlost přechodu z tmava do světla (rozjasnění) je plynule regulovatelná v rozmezí 0,1 – 1 s, interně. Zdrojem energie je solární článek. Pracovní teplota je -10°C až + 55°C. Předností je také vyměnitelný zorník, který je vsazen do gumového těsnění, a tím je eliminován průnik prachu na samostmívací kazetu. Vysoká odolnost samostmívací kukly KOWAX KWX6 je zajištěna materiálem, ze kterého je vyrobená. Jedná se o nylon, který vyniká skvělou odolností vůči nárazu.

Samostmívací kukla KOWAX KWX6

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení