KITIN 150 TIG LA + kabely 25mm/3m

Kód: 50281SET2
Neohodnoceno
Značka: Kúhtreiber
7 820 Kč 6 463 Kč bez DPH
Skladem

KITin 150 TIG LA jsou profesionální invertorové svařovací stroje třetí generace konstruovány s využitím IGBT technologie s rychlou mikroprocesorovou regulací - FAST CONTROL. Stroje se vyznačují vysokými zatěžovateli (125 A na 100%) a výkonem, nízkou spotřebou el. energie, vynikajícími svařovacími vlastnostmi, jsou lehké, malých rozměrů a hlavně spolehlivé. Řídící elektronika je vyráběna SMD technologií. Tyto stroje jsou určeny do provozů, kde je kladen důraz na maximální užitnou hodnotu a vysoký výkon za příznivou cenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KITin 150 TIG LA jsou profesionální invertorové svařovací stroje třetí generace konstruovány s využitím IGBT technologie s rychlou mikroprocesorovou regulací - FAST CONTROL. Stroje se vyznačují vysokými zatěžovateli (125 A na 100%) a výkonem, nízkou spotřebou el. energie, vynikajícími svařovacími vlastnostmi, jsou lehké, malých rozměrů a hlavně spolehlivé. Řídící elektronika je vyráběna SMD technologií. Tyto stroje jsou určeny do provozů, kde je kladen důraz na maximální užitnou hodnotu a vysoký výkon za příznivou cenu. Stroje jsou vybaveny mikroprocesorovým řízením a displejem zobrazujícím nastavené hodnoty. Svařování metodou TIG Stroje jsou vybavené dotykovým zapalováním oblouku TIG LA. Funkce LA zajišťuje precizní start (velmi nízké opotřebení wolframové elektrody při startu). Funkce DOWN SLOPE zajišťuje řízené zakončení TIG svařovacího procesu - vyplnění kráteru. Start a zakončení svařovacího procesu TIG 1 - Přiblížení wolframové elektrody ke svařovanému materiálu. 2 - Lehký dotek wolframové elektrody svařovaného materiálu (není nutné škrtat). 3 - Oddálení wolframové elektrody a zapálení svařovacího oblouku pomocí LA - velmi nízké opotřebení wolframové elektrody dotykem. 4 - Svařovací proces. 5 - Zakončení svařovacího procesu a aktivace DOWN SLOPE (vyplnění kráteru) se provádí oddálením wolframové elektrody na cca 8 -10 mm od svařovaného materiálu. 6 - Opětovné přiblížení - svařovací proud se snižuje po nastavenou dobu (0 až 5 sec.) na nastavenou hodnotu koncového proudu (např. 10A)- vyplnění kráteru. 7 - Zakončení svařovacího procesu. Digitální řízení automaticky vypne svařovací proces. UMOŽŃUJE TRVALE SVAŘOVAT ELEKTRODAMI PR. 3.2!!!! ČESKÝ VÝROBEK!!!!!!!!!!!! MALÝ DÁREK PŘI NÁKUPU V KAMENNÉ PRODEJNĚ

Mikroprocesorové řízení umožňuje
V MMA metodě

* Nastavení funkce HOT START - % navýšení proudu, popř. vypnutí funkce
* Nastavení času doběhu funkce HOT START
* Zapnutí a vypnutí bezprčnostní funkce V.R.D.
* Nastavení svařovacího proudu

V metodě TIG

* Zapnutí funkce PULS a její nastavení v rozsahu frekvence 0,5 - 500 Hz
* Zapnutí funkce as doběhu svařovacího proudu - DOWN SLOPE a její nastavení v rozsahu 0,1 - 5 sec.
* Nastavení koncového svařovacího proudu od 10 A
* Nastavení svařovacího proudu
* Přiblížení wolframové elektrody ke svařovanému materiálu
* Dotyk wolframové elektrody svařovaného materiálu
* Oddálení wolframové elektrody a zapálení svařovacího oblouku pomocí LA - velmi nízké opotřebení wolframové elektrody dotykem.
* Svařovací proces
* Zakončení svařovacího procesu a aktivace DOWN SLOPE (vyplnění kráteru) se provádí oddálením wolframové elektrody na cca 8-10 mm od svařovaného materiálu.
* Opětovné přiblížení - svařovací proud se snižuje po nastavenou dobu (0 až 5 sec.) na nastavenou hodnotu koncového proudu (nap. 10A) - vyplnění kráteru.
* Zakončení svařovacího procesu. Digitální řízení automaticky vypne svařovací proces.

Technická data: KITin 150 TIG LA
Vstupní napětí 50/60 Hz 1 x 230 V
Jištění 20 A
Rozsah svařovacího proudu 10 - 150 A
Zatěžovatel 100% 125 A
Zatěžovatel 60% 145 A
Zatěžovatel při max. I 45%
Napětí na prázdno 85 V
Krytí IP 23 S
Rozměry D x Š x V 330 x 143 x 225
Hmotnost 5,5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Prodej svařovací techniky a příslušenství
Hmotnost: 8 kg