Přenosný inventorový svařovací stroj KITin 2080 MIG EURO

Pokud sháníte opravdu praktický svařovací stroj malých rozměrů, můžeme Vám doporučit přenosný svařovací stroj KITin 2080 MIG EURO, který má velmi skladné malé rozměry a nízkou hmotnost – pouze 13 kg. I přes malé rozměry Vás ovšem tento svařovací stroj překvapí svým vysokým výkonem a zároveň nízkou spotřebou energie!

Svařovací stroj KITin 2080 MIG EURO má vynikající svařovací vlastnosti, vysoké zatěžovatele a dokáže směle konkurovat většině 3-fázových svářeček. Přenosný svařovací stroj KITin 2080 MIG EURO je ideální volbou pro použití na staveniště.

Přenosný svařovací stroj KITin 2080 MIG EURO se velmi snadno se obsluhuje. Umožňuje snadné nastavování svařovacích parametrů synergicky jedním potenciometrem podle síly materiálu. Pomocí druhého potenciometru se provádí jemná korekce napětí, která určuje délku oblouku. Stroj je optimálně naladěn pro svařování ocelí drátem o průměru 0,8 mm, ale můžeme také použít drát 0,6, nebo 1,0 mm.

Pro připojení svařovacího hořáku je vybaven normalizovanou euro-přípojkou. Praktický svařovací stroj KITin 2080 MIG EURO naleznete na stránkách našeho e-shopu nebo v naší kamenné prodejně!

KITin 2080 MIG EURO