Svářecí invertor KITIN 220 MIG synergic

Kód: 51212
SERVIS EXPRES
Neohodnoceno
Značka: Kúhtreiber
51 012 Kč 42 159 Kč bez DPH
1-3 dny

Nové přenosné svařovací stroje KITin 220 MIG jsou navrženy jako malé, výkonné a lehké digitální třífázové invertory. Digitální řízení nové generace nyní zajišťuje nejen optimální nastavení svařovací charakteristiky, ale i její dynamickou adaptaci přímo během svařovacího procesu, čímž je dosaženo podstatně vyšší kvality svaru a zjednodušení náročnosti svařování.

SERVIS EXPRES - při zakoupení svařovacího stroje na naší prodejně nebo eshopu, garantujeme přednostní servis do 48 hodin - platí pro Brněnsko a nejbližší okolí, v akutních případech po domluvě i dříve!!!

Český výrobek!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Nové přenosné svařovací stroje KITin 220 MIG jsou navrženy jako malé, výkonné a lehké digitální třífázové invertory. Digitální řízení nové generace nyní zajišťuje nejen optimální nastavení svařovací charakteristiky, ale i její dynamickou adaptaci přímo během svařovacího procesu, čímž je dosaženo podstatně vyšší kvality svaru a zjednodušení náročnosti svařování. Nesporným přínosem jsou nové funkce, pomáhající udržet oblouk v optimální pracovní oblasti. Díky této technologii řízení oblouku mohou dosáhnout vynikajících výsledků i méně zkušení svářeči. Vysoký výkon, výborné svařovací vlastnosti a pevná kontrukce předurčuje použití těchto strojů ve výrobních a montážních firmách, údržbářských provozech, opravárenství i těžkém průmyslu. Digitální a pokroková konstrukce elektroniky (hardware) umožnila výrazně zredukovat hmotnost, rozměry a následně i cenu nových invertorů KITin. Samotná konstrukce výkonové části je předimenzována tak, aby byla zajištěna spolehlivost, vysoký výkon a vysoké zatěžovatele. Po domluvě je možné stroj předvést.

NOVÝ DESING A VYLEPŠENÉ SVAŘOVACÍ VLASTNOSTI.

ČESKÝ VÝROBEK!

VLASTNOSTI

* vynikající svařovací vlastnosti
* vysoký výkon při zachování kompaktních rozměrů stroje
* vysoká rezerva ve výkonu
* jednoduché a intuitivní ovládání stroje a nastavování parametrů - novinka

VYBAVENÍ

* nové digitální řízení II. generace pro zvýšení kvality svaru a usnadnění svařování; zajišťuje průběžné přizpůsobení svařovací charakteristiky aktuálním podmínkám během svařovacího procesu
* možnost aktualizace řídícího software
* digitální voltampérmetr
* funkce: HOT START, 2-TAKT/4-TAKT, SOFT POWER ON, DOWN SLOPE
* funkce vypínání ventilátoru - ventilátor běží jen, když je to nutné
* konektor dálkového ovládání
* masivní a kompaktní konstrukce

VYBAVENÍ METODY MIG

*plynulá regulace napětí a rychlosti posuvu drátu
*funkce SYNERGIC - automatické nastavení svařovacích parametrů
*nastavení funkce SOFT START a HOT START (pro svařování hliníku)
*plynulé nastavení dohoření drátu

POUŽITÍ:

Vysoký výkon, výborné svařovací vlastnosti a pevná konstrukce předurčuje použití těchto strojů ve výrobních a montážních firmách, údržbářských provozech, opravárenství i těžkém průmyslu.
Technická data: KITin 220 MIG
Metoda svařování MIG/MAG
Napájecí napětí 50/60 Hz 3x 400 V +10% -20%
Jištění 16 A
Rychlost podávání 1 - 20 m/min
Nastavitelné svařovací napětí 8 - 30 V
Maximální proud 220 A
Zatěžovatel (40 °C) 100% 200 A
Špičkový svařovací proud >500 A
Napětí naprázdno 65 V
Rozměry d x š x v 595x270x430 mm
Hmotnost 27 kg
Rozměr připojení svař. kabelů 35-50

Průměr drátu

* ocel, nerez
* hliník
* trubička
0,6 - 1,2 mm
1,0 - 1,2 mm
0,9 - 1,6 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Svařovací stroje MIG/MAG (CO2)
Hmotnost: 27 kg

Kühtreiber, s.r.o. je česká společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem svařovací techniky a příslušenství.

Firma vznikla v roce 1998. Zpočátku působila převážně na tuzemském trhu, kde si vybudovala rozsáhlou distribuční a obchodní síť. Postupný rozvoj firmy a rozšiřování sortimentu vedlo k expanzi do dalších zemí Evropy. Následně se podařilo získat důležité obchodní partnery i na jiných kontinentech. Hlavního cíle společnosti, kterým je spokojený zákazník, je dosahováno snahou o maximální spolehlivost strojů, rychlé dodávky zboží, perfektní servisní a prodejní podporu včetně poradenství a neustálé rozšiřování výrobního a obchodního zázemí.

Společnost v dnešní době vyrábí více než 80 typů a variant svařovacích stojů KIT, KITin a FÉNIX pro svařování metodami MMA, TIG a MIG/MAG. Zabývá se i prodejem svařovacích hořáků, ochranných masek, náhradních dílů, redukčních ventilů, elektrod a dalšího příslušenství. Velký důraz je kladen na kvalitu výrobku a jednotlivých komponentů. Všechny stěžejní součásti strojů jsou vyráběny ve vlastním výrobním závodě v České republice, kde probíhá i finální montáž.