Svařovací invertor PEGAS 320 AC/DC včetně chladící jednotky a vozíku(rudlu)

Kód: 5.0526-1-SET
Tip SERVIS EXPRES
Neohodnoceno
Značka: ALFA IN
96 377 Kč 79 650 Kč bez DPH
1-3 dny

Svařovací invertor pro svařování hliníku, nerezi a uhlíkatých ocelí metodami TIG AC/DC a MMA AC/DC. Součásti stroje je plynová hadička a zemnící kabel.

Stroje PEGAS AC/DC jsou určeny pro specializované svářecí provozy se širokou škálou svařovacích prací. Výbavou jsou určené především pro svařování metodou TIG. Samozřejmostí je množství neocenitelných funkcí umožňujících efektivní využití.

SERVIS EXPRES - při zakoupení svařovacího stroje na naší prodejně nebo eshopu, garantujeme přednostní servis do 48 hodin - platí pro Brněnsko a nejbližší okolí, v akutních případech po domluvě i dříve!!!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svařovací invertor pro svařování hliníku, nerezi a uhlíkatých ocelí metodami TIG AC/DC a MMA AC/DC. Součásti stroje je plynová hadička a zemnící kabel.

Stroje PEGAS AC/DC jsou určeny pro specializované svářecí provozy se širokou škálou svařovacích prací. Výbavou jsou určené především pro svařování metodou TIG. Samozřejmostí je množství neocenitelných funkcí umožňujících efektivní využití:

Předfuk a dofuk ochranného plynu
Náběh a doběh proudu
Startovací a koncový proud
HF vysokofrekvenční zapalování
Režim ovládání 2 a 4 takt
Pulsní režim
UP-DOWN ovládání z hořáku
AC Balance (úroveň čištění hliníku) - umožňuje nastavení vyvážení kladné vůči záporné části vlny s nastavením více do kladných hodnot lze docílit lepšího čištění, nastavením do záporných hodnot, větší průvar
HOT START, ARC FORCE a ANTISTICK

Hmotnost: 25
Jištění: 25@
Metoda: TIG AC/DC
Rozsah svářecího proudu: 10-320
Síťové napětí (V): 400
Svařovací proud (DC=100%) (A): 250
Svařovací proud (DC=60%) (A): 320
Svařovací proud (DC=x%) (A): 60=320
 

Doplňkové parametry

Kategorie: AKČNÍ ZBOŽÍ A NOVINKY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25.7 kg